عارضه یابی انجمن مهندسی ارزش ایران

کمیته آموزش و پژوهش انجمن در نظر دارد در راستای اهداف عالیه انجمن اقدام به انجام عارضه یابی فعالیتهای انجمن نماید بدون شک درک دقیق علتهای ریشه ای و شناسایی نقاط ضعف انجمن و ارایه راهکارهای علمی و عملی به منظور رفع معضلات موجود بدون همکاری اعضا و تعامل با ایشان امری دست نیافتنی خواهد بود.

لذا از کلیه صاحبنظران و اعضا محترم انجمن دعوت می شود با نگاه نقادانه و بهبودیاب خود انجمن را ارزیابی و نتایج را به کمیته آموزش و پژوهش ارسال فرمایند.در صورت تمایل به شرکت در جلسه جمع بندی مراتب را به این کمیته اعلام نمایید.دفعات مشاهده: 6150 بار   |   دفعات چاپ: 1433 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 191 بار   |   2 نظرCAPTCHA

نظرات کاربران

نظر ارسال شده توسط a.dashtbazi@gip.ir در تاریخ ۱۳۸۷/۵/۹
با سلام
احتراما اینجانب آرش دشتبازی مهندس عمران - نقشه برداری هستم و خوشحال می شوم عضو انجمن شده و در کمیته های انجمن فعال باشم .
09121435642
a.dashtbazi@gip.ir

نظر ارسال شده توسط b_ehyaa@yahoo.com در تاریخ ۱۳۸۷/۵/۸
با عرض سلام و احترام
بدينوسيله به استحضار ميرساند ضمن تشكر و قدر دادني از زحمات اعضاي هيات مديره و كليه دست اندركاران اجرايي و عملياتي انجمن ، درصورتيكه نيازي درخصوص عارضه يابي عملكرد انجمن احساس مي شود بايد طي مراحلي نسبت به انجام عارضه يابي اقدام صورت پذيرد .
لذا درصورتيكه موفقيت در اجراي پروژه مذكور مد نظر انجمن مي باشد بايد ضمن تعريف اهداف استراتژيك و شناسايي فرصتها و تهديدهاي خارجي و نقاط قوت و ضعف داخلي نسبت به فاز هاي تعريف شده در اجراي پروژه عارضه يابي اقدام صورت پذيرد .
1- بيان مسئله و شناسايي نشانه ها
2-فاز دوم استخراج علت هاي اصلي -تعيين روابط علتها-شناسايي علت هاي ريشه اي
3- فاز سوم طراحي و پيشنهاد راهكارها و انتخاب و اولويت بندي راهكارهاي موثر
لازم به ذكر است كه تعامل در حين اجراي پروژه عارضه يابي با اعضاء از مهمترين عوامل موفقيت خواهد بود .
با تقديم احترام
بابك فرهاديان
عضو پيوسته انجمن