گزارش برگزاری کنفرانس

  سومین کنفرانس ملی مهندسی ارزش با حضور بیش از 400 نفر از مدیران و کارشناسان در تاریخ 6/9/87 در تالار شهید چمران پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران برگزار گردید.

در این مراسم پس از تلاوت آیاتی از قرآن مجید، آقایان دکتر حامدی (معاونت پژوهشی دانشگاه تهران)، دکتر قلی پور (دبیر کنفرانس)، مهندس مهدی هاشمی (قائم مقام محترم وزیر راه و ترابری)، مهندس جلال زاده (رئیس هیئت مدیره انجمن مهندسی ارزش) و مهندس ترکش دوز (مدیر عامل محترم شرکت مهندسی مشاور مهاب قدس) به عنوان سخنرانان بخش اول (افتتاحیه) کنفرانس، جنبه های گوناگون مهندسی ارزش و اهداف کنفرانس را مورد بررسی قرار دادند.

  در نشست‌های دوم، سوم و چهارم کنفرانس که از ساعت 30/10 صبح آغاز و تا ساعت 30/17 ادامه داشت، جمعا 15 مقاله توسط پژوهشگران ارائه گردید.از ساعت 30/13 الی 30/17 نشست تخصصی "مدیریت نظام واحد حمل و نقل شهری با رویکرد مهندسی ارزش" با حضور بیش از 30 نفر از مدیران و کارشناسان ارشد شهرداری تهران و اساتید انجمن مهندسی ارزش در تالار رجب بیگی برگزار گردید. در این نشست، معاونین محترم شهرداری ضمن ارائه نقش واحد خود در حمل و نقل شهری، انتطارات خود از مهندسی ارزش به منظور بهینه نمودن کارایی واحد مربوطه را بیان نمودند. در پایان، اداره کل تحقیق و توسعه معاونت امور مناطق شهرداری تهران که نقش به سزایی در تشکیل این نشست داشت، مسئولیت پیگیری پیشنهادات مطرح شده در این نشست به منظور کاربرد مهندسی ارزش در مدیریت حمل و نقل شهری را به عهده گرفت.


دفعات مشاهده: 4232 بار   |   دفعات چاپ: 1281 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 203 بار   |   0 نظرCAPTCHA