مهندسی ارزش راهبرد اصلی وزارت راه در سال1388

  دکتر حمید بهبهانی، وزیر راه و ترابری در گفت و گوی نوروزی خود با کارکنان وزارت راه و ترابری اعلام کرد که در سال 88 تمامی برنامه های این وزارتخانه بر مبنای شعار اصلاح الگوی مصرف انجام می شود.

  

  خبرگزاری میراث فرهنگی _ گردشگری _ وزیر راه و ترابری در دیدار نوروزی خود با معاونان، مدیران، کارشناسان وزارت راه و ترابری با ابلاغ سلام گرم رئیس جمهور اعلام کرد: «در سال اصلاح الگوی مصرف راهبرد اصلی این وزارتخانه بر مبنای مهندسی ارزش است. »

  به گزارش خبرگزاری میراث فرهنگی و به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت راه و ترابری، دکتر حمید بهبهانی در دیدار نوروزی خود که کارکنان این وزارتخانه، مشاوران و پیمانکاران حضور داشتند، خاطر نشان کرد: «در سال 1388 باید با اعمال مهندسی ارزش حمل و نقل را بهینه سازی کنیم و بنا به فرموده مقام معظم رهبری اصلاح الگوی مصرف، درست مصرف کردن است و نه مصرف نکردن.»

  وی یادآور شد: «حذف کوه بریها، دهانه های پل ها و خیلی موارد دیگر که بی هدف بوده اند باید مد نظر قرار گیرد و متناسب با شرایط بهترین کارها صورت گیرد. »

  دکتر بهبهانی اعلام کرد: «در سال جدید پروژه هایی را به بهره برداری خواهیم رساند و عملیات اجرایی پروژه هایی کند شده است، که باید تسریع شود و به همراه مشاوران و پیمانکاران دست در دست هم دهیم تا ایران را آباد کنیم.»

 دفعات مشاهده: 3408 بار   |   دفعات چاپ: 1115 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 171 بار   |   0 نظرCAPTCHA

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن مهندسی ارزش ایران می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved | Society of iranian value engineering

Designed & Developed by : Yektaweb