مجمع عمومی نوبت دوم

قابل توجه کلیه اعضای حقوقی و پیوسته انجمن مهندسی ارزش ایران
نظر به اینکه مجمع عمومی عادی نوبت اول به طور فوق العاده انجمن مهندسی ارزش ایران از ساعت 16 تا ساعت 20 روز چهارشنبه 30/10/1388 به حد نصاب نرسید، از این رو مجمع عمومی نوبت دوم به طور فوق العاده انجمن از ساعت 16 تا 20 روز شنبه 8/12/1388 در سالن اجتماعات شرکت مهندسی مشاور مهاب قدس واقع در خیابان وحید دستگردی ( ظفر سابق) نرسیده به نفت – خیابان تخارستان – پلاک 17 با دستور کار زیر و به صرف شام تشکیل می شود. از کلیه اعضای پیوسته و حقوقی انجمن که عضویت خود را به روز کرده اند، در خواست می شود در جلسه مذکور شرکت فرمایند: 1
1- ارائه گزارش هیئت مدیره انجمن از عملکرد سال 1387
2- طرح و تصویب ترازنامه و صورتهای مالی در سال 1387
3- طرح و تصویب برنامه و بودجه سال 1388-1389
4- انتخاب اعضای هیات مدیره انجمن
 5- انتخاب بازرسان انجمن
 6- تشکیل شورای عالی انجمن از اعضای هیات مدیره سابق و اعضای هیات مدیره فعلی انجمن که خود را برای عضویت در هیات مدیره جدید داوطلب می نمایند و یا در انتخابات مجمع انتخاب نمی گردند. این شورا که در برخی از انجمن های علمی وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تشکیل گردیده است، یک شورای مشورتی است که با هدف انتقال و تداوم تجارب اعضای هیات مدیره و بازرسان دوره های گذشته انجمن شکل گرفته است.
 7- تعیین روزنامه رسمی انجمن
 8- هر موضوع دیگری که در حیطه اختیارات مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده انجمن باشد. اعضای حقوقی و پیوسته انجمن که تا کنون عضویت خود را به روز ننموده اند می توانند با پرداخت حق عضویت سالانه خود به حساب جاری 67879308/54 جام بانک ملت شعبه وحید دستگردی( کد شعبه 65136) به نام انجمن مهندسی ارزش ایران و دورنگار رسید پرداخت مذکور به دبیرخانه انجمن، ضمن تقویت مالی انجمن امکان حضور خود در مجمع عمومی عادی و فوق العاده را نیز فراهم سازند. در ضمن داوطلبانی که خواستار عضویت در هیات مدیره و بازرسان انجمن هستند ضروری است فرم پیوست را تکمیل و حداقل 5 روز قبل از تشکیل مجمع عمومی برای دبیرخانه انجمن دورنگار فرمایند.
ارایه کارت عضویت در انجمن، برای داوطلبین عضویت در هیات مدیره و بازرسان و رای دهندگان الزامی است.
                                                                                                                                        هیات مدیره انجمن مهندسی ارزش ایران

دفعات مشاهده: 3694 بار   |   دفعات چاپ: 1033 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 138 بار   |   0 نظرCAPTCHA

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن مهندسی ارزش ایران می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved | Society of iranian value engineering

Designed & Developed by : Yektaweb